MISCELLANEOUS / Books & Maps / Map 9377076
nr 937 7076
MAP
Stockholm på 1870-talet, 86x106,
Stockholm på 1870-talet, 86x106
Condition: slitage, skador
800
SEK 1400
Monday January 26 2015
at 19:38:45
350 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr (Robot)
800 kr
1.200 kr
6
1.300 kr
7
- Thema-auction
Jan 26
Stockholmsmotiv
Read more about Stockholmsmotiv
MAP
Condition: slitage, skador
nr 937 7076
MAP
Condition: slitage, skador
Estimate: | 800 |
Sold: | SEK 1400 |
Monday January 26 2015 |
- Thema-auction
Jan 26
Stockholmsmotiv
Till denna auktion har vi samlat konst - oljemålningar och grafik - med motiv från Stockholm; vaxholmsbåtar, södermotiv och bubblande cityliv.Read more about Stockholmsmotiv